Відпочинок ділового чоловіка

Відпочинок ділового чоловіка

Автор Команда Dilovyi 24.09.2019 0 Коментарі

dilovyi men vacation summerДо відпочинку чоловік Dilovyi має особливе ставлення. Адже кожен вільний від справ день, тиждень, чи місяць - це прекрасний час не тільки розважитися, але й перезавантажитись розумово, розглянути робочі питання під іншими кутами і можливо завести корисні знайомства.

 

Саме тому навіть на відпочинку мужчина Dilovyi тримає себе в тонусі та демонструє чудовий приклад оточуючим. Зручні літні брюки, футболки, сорочки із якісної дихаючої італійської тканини - підкреслюють довершений смак чоловіка, який викликає більше ніж просто шанобливе ставлення.

 

Dilovyi, як ніхто, розуміє потреби тих представників сильної статі, для яких відпочинок - лише зміна роду діяльності. І ми знаємо, що на перший погляд релаксуюча прогулянка на яхті чи катері - це лише створення прекрасних умов для підписання контракту, над яким чоловік міг працювати багато років поспіль без вихідних, свят та відпусток. Тому одяг, в якому ти виглядаєш на всі сто та почуваешься вільно - надійний гарант успіху, котрий обирає впевнених. 

 

Відпочинок надає чудову нагоду чоловікові Dilovyi дещо відійти від офіціозу в гардеробі та дозволити своєму привабливому тренованому тілу зітхнути з легкістю в сорочках більш вільного крою із тонкої дихаючої тканини. Стримані та елегантні принти у вигляді смужок, дрібних геометричних елементів додають літньому чоловічому аутфіту стильної родзинки і водночас зберігають елегантність та статусність. 

 

Довжину штанини, рукава, величину, наявність коміру та манжет на одязі мужчина Dilovyi обирає в залежності від місця, часу та тематики проведення вільного часу. Більш вільні та відкриті сорочки, укорочені брюки - гарне рішення для довгоочікуваного відпочинку в теплих краях.

 

Закриті варіанти з довгим рукавом, стандартним коміром чудово вписуються в гардероб для відпустки-відрядження в місця, де у вільний від справ час чоловік може відвідувати культурно-історичні визначні місця, світські масові заходи. 

 

Колір також має значення. Легкі яскраві відтінки супроводжують особливо радісні моменти наодинці з найкращими друзями та сім'єю, нейтральні світлі - кращий вибір для круїзів та заміських раутів з колегами, потенційними та існуючими діловими партнерами. 

 

Універсальний пошив ділового одягу, в кторому поєднується класика та сучасні стильові акценти smart casual - завжди гарна ідея для міського відпочинку. Такі аутфіти ми створюємо для досягнення гармонії між релаксом та необхідним щоденним тонусом, навіть коли ти просто сидиш з сім'єю в невеликому затишному кафе.

 

Чоловік, який нас надихає, будь-якої миті може відлучитися у справах, а респектабельний та зручний одяг допомагає йому заощадити час та завжди залишатися собою. Залишатися першим та непереможним, як і класика в одязі. Вона безсмертна і завжди актуальна. А висока майстерність дизайнерів бренда та довершені тканини італійського виробництва допомагають у створенні сучасних золотих стандартів.  

 

Чоловік Dilovyi сам обирає різновид відпочинку, а ми робимо все, щоб його вільний час дозволив набратися сили та завжди бути на висоті.