Спорт - точка опори чоловіка

Спорт - точка опори чоловіка

Автор Команда Dilovyi 24.09.2019 0 Коментарі

Без фізичної праці не буває здорового тіла, не буває й розумних думок у голові. 

Л.М.Толстой

 

dilovyi men sport

Спорт - головна точка опори чоловіка Dilovyi. Це той потужний механізм, котрий робить життя динамічним та надає сили рухатись вперед до нових звершень. Наше втілення справжньої цілеспрямованої чоловічої натури загартоване саме спортом. Характер Dilovyi відображений у міцності м'язів, на поверхню яких бездоганно лягає тканина одягу.  Його одягу. Одягу, який носить чоловік, котрий чітко знає свій шлях. А за допомогою спорту він вчиться перемагати та гідно зазнавати поразки з розумінням, що кожна опрацьована та усвідомлена помилка - це поштовх до самовдосконалення.

 

Спорт робить м'язи пружними. А це потрібно чоловікові Dilovyi для того, щоб кожне падіння розцінювалось як можливість сильніше відштовхнутись та вище здійнятись.

 

Спорт допомагає емоційно перезавантажитись. Він вчить  шукати відповіді на складні запитання та дає усвідомлення того, що ти повинен рости та працювати над собою систематично 24 на 7. Саме так досягається першість та гартується міцний чоловічий характер, про який потім свідчить впевнений та сяючий погляд. Погляд, котрий змушує протилежну стать затамувати подих та забути про все на світі. 

 

Чоловік Dilovyi, немов дорогоцінний камінь, має безліч граней. І кожну з них він прагне розвивати та вдосконалювати. І різні види спорту допомагають в цьому. Це як тижневий раціон харчування, в якому немає місця монотонності. А є стейки well done у понеділок, печеня з броколлі у вівторок, качка конфі в середу, паелья з морепродуктами в четвер і так далі в залежності від корисності страви та добових потреб міцного чоловічого організму. 

 

Здоров'я - це величезна гордість мужчини Dilovyi. І саме для її процвітання він підбирає найсмачніше та найкраще спортивне меню, в котрому кожний компонент робить свій цінний вклад в розвиток та удосконалення тіла та сильної вольової особистості. 

  • Теніс - тренує ясність думок та здатність швидко приймати правильні рішення. Цей вид спорту сприяє направленню потоку чоловічої енергії в справи, котрі потребують новаторського підходу, нестандартних та креативних поглядів для того, щоб завоювати першість та здатність конкурувати на найвищому рівні. 
  • Плавання - відновлює фізичні та емоційні сили. Людський організм на 80% складається з води, а чоловік Dilovyi використовує її як рушійну силу свого успіху, котрого він досягає в гарній та доглянутій формі. Формі, для якої ми створюємо чи не найкращий у світі діловий одяг. 
  • Тренажерний зал - гартує міць, котра необхідна для самоконтролю та залізної витримки в складних ситуаціях. Розвиток сили м'язів транслюється на духовну сутність, а тому ніщо в житті та в бізнесі не здатне зламати чи збити зі шляху справжнього та цілеспрямованого чоловіка Dilovyi.
  • Гірськолижні маршрути - чудове місце, в якому найбільш гостро відчувається наскільки прекрасне життя і яскраві враження, драйв відіграють досить важливу роль у ньому. Чоловіка Dilovyi запалює адреналін, надаючи енергію та жагу до нових звершень. 

 

Ти можеш продовжувати та змінювати цей перелік на власний розсуд. Чоловік Dilovyi сам вирішує, чим буде наповнене його завтра. Він стоїть попереду моди, але не збирається бути рабою подіумів.

 

Нас надихає справжній чоловік з загартованою волею, яка неможлива без спорту. Він, керуючись зручністю та довершеним смаком, створює тренди у своїй голові. А ми їх втілюємо в життя. Якісний та стильний одяг Dilovyi - краща оправа для діаманту твого зваженого та міцного характеру.