Кар’єра справжнього чоловіка

Кар’єра справжнього чоловіка

Автор Команда Dilovyi 24.09.2019 0 Коментарі

dilovyi men style lookКар’єра – фундамент в житті чоловіка Dilovyi. Вона формує його винятковий та презентабельний імідж, який ми створюємо насамперед для впевненості та успішності свого власника. Коло замикається. І постійний взаємозв’язок кар’єри та іміджу дозволяє мужчині Dilovyi підтримувати життєвий баланс гармонії, щастя, матеріального та духовного благополуччя.

 

Ким би ти не був – власником середнього, дрібного бізнесу, топ-менеджером, начальником департаменту і т.п. – ти обраний для високого стилю, який виділяє із натовпу. 

 

Що на тобі під час важливих переговорів чи співбесіди –  має значення. Одяг відображує внутрішню сутність. Він показує твою надійність та цілеспрямованість. Кожен елемент правильно та зі смаком підібраного гардеробу вказує на риси характеру успішного та завжди затребуваного мужчини. Чоловік Dilovyi завжди вдягнений у: 

  • Впевненість; 
  • Рішучість; 
  • Чесність;
  • Наполегливість;  
  • Відповідальність;
  • Витривалість;
  • Далекоглядність; 
  • Стресостійкість;
  • Самодисциплінованість;
  • Відданість обраній справі. 

 

Можеш вважати цей перелік почесним резюме тих представників сильної статі, які звикли доводити все почате до свого логічного завершення. Такі кадри завжди викликають позитивну цікавість у власників крупних корпорацій, холдингів та трестів. Образ порядності і гуманності викликає повагу у оточуючих. Вони завжди тягнуться до людини, яка їм симпатична. Починаючи від зачіски і закінчуючи вдалим поєднанням брюк та взуття – чоловічий лук є першою і основною самопрезентацією.

 

Свої психологічні сильні сторони ти маєш довести беззаперечними фактами. Жести, голос і міміка повинні підтверджувати те, що чоловік знає, про що говорить. В психологічному портреті мужчини Dilovyi немає місця страху та хвилюванням. Лише справжній чоловічий характер та стальна впевненість у собі. Наш одяг допоможе їх підтримувати навіть тоді, коли треба виступити з промовою перед самим президентом.

 

В асортименті для цілеспрямованих справжніх чоловіків завжди є костюми, котрі додають фігурі виразність, а також аксесуари, які не відволікають від твоєї мови, а лише підкреслюють першість у обраній галузі діяльності. 

 

dilovyi men career style look coatМайже 90% успіху в кар’єрному зростанні залежить від впевненості. Саме вона впливає практично на всі етапи життя людини.  Впевненість в собі починає формуватися у представників сильної статі в ранньому дитинстві та гартується у підлітковому віці. Відважний поєдинок з бурхливою стихією гормональних змін, коли в крові різко зростає рівень тестостерону, формує основну якість чоловіків. Цей різновид впевненості називається мужністю. Вона допомагає тримати під контролем питання будь-якої складності та не здаватись навіть коли дуже важко.

 

Це є втіленням якостей одягу чоловіка Dilovyi. Високоякісні італійськи тканини, сучасні інноваційні технології крою, надійна фурнітура - ототожнення мужності справжнього цілеспрямованого мужчини. 

 

Вдалий тандем сорочки та жакета, доповненого статусними аксесуарами (краватка зі стриманим дизайном, гудзики, лаконічна шпилька) – маркер дипломатії. Ця якість важлива для розвитку кар’єри, оскільки є потужним важелем для: 

 - спростування конфліктів обходити конфлікти; 

 - проявлення винахідливості; 

 - уміння відстоювати свою думку, показуючи опоненту повагу до його точки зору. 

 

Впевнений та змістовний імідж – запорука довіри до тебе. Завдяки цьому чоловік Dilovyi легко йде на контакт з оточуючими. Бо коли твоє прагнення озброюється всезагальною довірою, воно переростає в справжній успіх в кар’єрі та бізнесі.