Що актуальне на сезон Осінь-Зима 19/20

Модні тренди Осінь-Зима 19/20

Автор Команда Dilovyi 24.09.2019 0 Коментарі

Чоловіча мода розвивається досить активно та стрімкими темпами. Тенденції чоловічої моди деяких сезонів випереджають жіночі. Ми помічаємо, що чоловічий одяг з кожним сезоном більш захоплюючий, інтелектуальний та новаторський.

 

Тренд осень зима 19/20 Dilovyi

Цікаво те, що сьогоденні українські чоловіки втомилися від безликого, без розмірного, занадто вільного унісексового одягу. Сьогодні чоловіки хочуть бути ексклюзивними, елегантними, цікавими і підкреслити, що вони сучасні джентльмени. Класика повертається до гардеробу сучасного ділового чоловіка. Модернізуючи звичайні класичні форми які розбавляються та міксуються різними видами матеріалів, фактур, принтів. В сезоні осінь – зима 2019/2020 трендовими тканинами вважається: вовна, кашемір, деннім, шкіра, штучне хутро, теплий трикотаж, оксамит, який дуже рідко використовується в сучасному чоловічому одязі. Використовуються, як об’ємні форми так і дуже витончені, елегантні та аристократичні. Перегукуються майже у всіх колекціях світовий дизайнерів актуальність теми спорту, образ спортивного чоловіка. Ми спостерігаємо класичні, вовняні блейзери з об’ємними светрами, спортивними регланами. Це говорить, що чоловік багато чим цікавиться. Займається бізнесом, справами, любить спорт, відпочинок та все це він встигає та комбінує у своєму житті. Багатошаровість, багатогранність життя, все це відображаються в його образі та манері вдягатися. Акцент спорту розчиняється в чоловічій елегантності, елегантних силуетах, тонких чистих лініях. Спортивний шик комбінується з класикою. Багатошаровість, це одна з яскраво виражених сучасних тенденцій. Дута, вільна, спортивна куртка поверх смокінга, класичного костюму або в’язаний теплий кардиган поверх блейзера, поло поверх светра. Все це гармонічно комбінується і виглядає сучасно. Сезон осінь –зима 19/20 має багато насичених кольорів. Одним із фаворитів сезону вважається «Бургундський винний» він глибокий, зрілий, розкішний. Справжній чоловічий колір. Також ми спостерігаємо такі кольорі як чорний, білий, відтінки коричневого, сірого, рожевого. Монохром, як же без нього. Ансамбль в одній кольоровій палітрі, спокій та впевненість – образ справжнього чоловіка.

 

Тренд осень-зима 2019/2020 Dilovyi Класика

 

Зооморфним та флористичним мотивам є місце в осінньому сезоні. Леопардові, тигрові, зміїні принти, фактури. Актуальність укорочених вінтажних сицилійський форм. Укорочені брюки, піджаки, масивні пальто, куртки, все це ми спостерігаємо в чоловічих тенденціях осінь – зима 19/20. Класичний стиль, ділові луки – база чоловічого гардеробу. Двобортні та однобортні костюми трійки, строгий в той же час вільний, в клітку або однотонний. Клітка різного рапорту є одним із трендів осінньо-зимового сезону. Крім костюмів дизайнери пропонують звернути увагу на верхній одяг: куртки, пальто, плащі. Куртки пухові та вовняні, об’ємні, ультрамодні в цьому сезоні. Лідирують в’язані речі, прикрашені та декоровані гербами та логотипами. Об’ємні шарфи, шарфи-хомути є трендом серед аксесуарів.

 

Текст надав дизайнер компанії чоловічого одягу «Dilovyi» Полікарпова Марина В’ячеславівна.